Війна РФ проти України, Події

У Шостці СБУ викрила чергового колаборанта – сподівався на “котли” для українських захисників

У Шостці співробітники Служби безпеки України викрили кримінальника, який поширював матеріали із підтримання збройної агресії росії проти України та глорифікував окупантів, повідомляє представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Larysa Yakubenko.

За даними досудового слідства, чоловік, який тривалий час проживав на Луганщині, має кілька судимостей та зв’язки у кримінальному середовищі. Після відбуття покарання за вчинення чергового злочину він звільнився та залишився проживати у Шостці. З початку повномасштабного вторгнення росії зловмисник систематично розміщував та поширював у забороненій соцмережі контент із виправдовуванням збройної агресії проти України. Ворожий прибічник вихваляв російських військових та учасників незаконних збройних формувань т.зв. “ДНР/ЛНР”, а також сподівався на “котли”, в які потраплять підрозділи Сил оборони України.

У ході санкціонованого обшуку у помешканні фігуранта правоохоронці вилучили мобільні пристрої із доказами протиправної діяльності. Наразі СБУ перевіряє інформацію щодо можливої співпраці фігуранта зі спецслужбами країни-агресора та причетність інших осіб з кримінального середовища до злочинної діяльності на шкоду державній безпеці України.

Коментувати