16 квітня о 19:29 черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини залучався для надання допомоги під час ДТП у м. Шостка, повідомляє Головне управління ДСНС України в Сумській області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20220417_130236-1024x570.jpg)
За попередніми даними, на вул. Кутузова зіткнулися два легковика «Skoda» та «Hyundai». Допомоги рятувальників потребував водій «Hyundai», який опинився затиснутим у понівеченому авто. Працівники ДСНС за допомогою спецінструменту визволили постраждалого із «металевої пастки» та допомогли доправитися до карети «швидкої».
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.