Новини, Суспільство

У Шостці родини загиблих військовослужбовців зустрілися з представницями ГО «Об’єднання матерів і дружин захисників України»

Вчора, 20 червня, у Шосткинській міській територіальній громаді відбулася зустріч матерів та дружин загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України з представницями відокремленого підрозділу Всеукраїнської ГО «Об’єднання матерів і дружин захисників України» у Сумській області, у ході якої вони презентували свою діяльність. про це повідомляє Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.

Вони працюють з родинами Захисників за чотирма напрямками: адвокаційним, соціально-реабілітаційним, гуманітарним та підвищення економічної спроможності, які є дуже ефективними. Членкині впроваджують ряд власних проєктів, долучаються до різних ініціатив та постійно займаються розширенням свого представництва.

На зустрічі у Шостці були присутні матері та дружини загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, дружини військовослужбовців та представники громадської організації «Родини ВОЇНІВ СВІТЛА».

Під час роботи були напрацьовані шляхи подальшої співпраці, розширення аудиторії зацікавлених осіб, які зможуть дізнатися більше про можливості допомоги від держави, громадського сектору та міжнародних донорів тощо. Зокрема, це стосується питань ментальної підтримки, гуманітарної допомоги, стимулювання бізнес-ідей.

Коментувати