15 рік поспіль у Шостці проводиться Кубок Івана Кожедуба серед людей з інвалідністю. Змагання відбувались з трьох видів спорту : дартс, пауерліфтінг та забіг на колясках – 5 кілометрів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-58-41-1024x550.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-59-11-1024x570.jpg)
Цього разу до нас приїхали спортсмени з Києва,Чернігова, міста Тальне,Черкаської області, Сум,Кролевця і Конотопа. – розповів голова ГО “Паритет-Шостка” Дмитро Васильцов.
Також Дмитро повідомив,що до змагань, в цьому році, долучились демобілізовані бійці-військовослужбовці,які отримали інвалідність внаслідок поранення.
За результами змагань, спочатку нагородили спортсменів переможців в окремих видах спорту,вручивши медалі і грамоти,а наприкінці заходу кубки вручили за зайняті загальнокомандні місця у змаганнях.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-58-49-1024x567.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-59-22-1-1024x509.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-59-46-1024x776.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-59-51-1024x658.jpg)
I місце посіла команда м.Шостки
II місце – команда Чернігова
III місце – команда Кролевця.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-59-17-1024x903.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-59-31-1024x816.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_17-59-41-1024x664.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.