Сьогодні, 9 лютого Шосткинська громада попрощалася з загиблим захисником, В’ячеславом Табалою. Про це повідомив голова громади Микола Нога.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/п-1024x687.jpg)
Загиблий Герой народився в селі Ображіївка Шосткинської громади 8 жовтня 1980 року
Зростав і навчався в Шостці, закінчив загальноосвітню школу №12.
З малих років В’ячеслав цікавився будівництвом, захоплювався роботою з деревиною. По закінченню школи вступив до Шосткинського професійно – технічного училища № 13, де згодом отримав професію тесляра.
Як і мріяв з дитинства, свій трудових шлях В’чеслав розпочав з роботи будівельником. Його останнє місце роботи – підприємство ТОВ «Бренвель». Колеги згадують загиблого героя, як високопрофесійного, відповідального та ініціативного працівника, врівноваженого та доброго чоловіка.
Лише добрі спогади залишив В’ячеслав у своїх рідних та близьких –
відданий та щиро люблячий син, брат, батько, чоловік, завжди готовий прийти на допомогу, підтримка та опора для близьких – таким він залишиться в їх пам’яті.
Небагатослівний та спокійний В’ячеслав був справжнім чоловіком, за яким його сім’я була, мов за кам’яною стіною.
У загиблого захисника залишилися дружина Оксана, син Богдан, пасинок Максим, донька Дар’я, мати Валентина, брати Андрій та Олександр. Всі вони дуже чекали на повернення В’ячеслава додому. Про зустріч з рідними мріяв і сам В’ячеслав, він дуже сумував за близькими та своєю домівкою.
На жаль, ці мрії не здійснилися. Як згадує дружина загиблого, погані передчуття були і в неї, і в самого В’ячеслава. 28 січня він зателефонував та, здавалося, прощався з близькими.
Старший стрілець Табала В’ячеслав Васильович героїчно загинув 31 січня 2024 року в бою за Україну, її свободу та незалежність в районі н.п. Синьківка Куп’янського району Харківської області.
Загиблий Герой захищав нашу Батьківщину з 30 листопада 2023 року.
Доземний йому уклін! Вічна шана. Вічна подяка. Вічна пам’ять.
Щирі співчуття близьким та рідним.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/417412254_895590352567737_2073975692542072579_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/417418311_895590682567704_8034852085976556360_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/417418914_895590559234383_2172500625723425159_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/417419466_895590575901048_2251685532004691645_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/417445412_895590269234412_4216426046778754214_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/417451209_895590369234402_5597484869562609437_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/417470729_895590579234381_8788219949341453619_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/418171497_895590662567706_5771091904878355612_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/419242537_895590699234369_3320683724939912392_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/420174668_895590275901078_6367656517703491161_n-1024x687.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/424851683_895590385901067_93444318736065408_n-1024x687.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.