Втрата, Події, Суспільство

У Шостці провели в останню путь захисника України В’ячеслава Табалу

Сьогодні, 9 лютого Шосткинська громада попрощалася з загиблим захисником, В’ячеславом Табалою. Про це повідомив голова громади Микола Нога.

Загиблий Герой народився в селі Ображіївка Шосткинської громади 8 жовтня 1980 року

Зростав і навчався в Шостці, закінчив загальноосвітню школу №12.
З малих років В’ячеслав цікавився будівництвом, захоплювався роботою з деревиною. По закінченню школи вступив до Шосткинського професійно – технічного училища № 13, де згодом отримав професію тесляра.

Як і мріяв з дитинства, свій трудових шлях В’чеслав розпочав з роботи будівельником. Його останнє місце роботи – підприємство ТОВ «Бренвель». Колеги згадують загиблого героя, як високопрофесійного, відповідального та ініціативного працівника, врівноваженого та доброго чоловіка.

Лише добрі спогади залишив В’ячеслав у своїх рідних та близьких –
відданий та щиро люблячий син, брат, батько, чоловік, завжди готовий прийти на допомогу, підтримка та опора для близьких – таким він залишиться в їх пам’яті.

Небагатослівний та спокійний В’ячеслав був справжнім чоловіком, за яким його сім’я була, мов за кам’яною стіною.

У загиблого захисника залишилися дружина Оксана, син Богдан, пасинок Максим, донька Дар’я, мати Валентина, брати Андрій та Олександр. Всі вони дуже чекали на повернення В’ячеслава додому. Про зустріч з рідними мріяв і сам В’ячеслав, він дуже сумував за близькими та своєю домівкою.

На жаль, ці мрії не здійснилися. Як згадує дружина загиблого, погані передчуття були і в неї, і в самого В’ячеслава. 28 січня він зателефонував та, здавалося, прощався з близькими.

Старший стрілець Табала В’ячеслав Васильович героїчно загинув 31 січня 2024 року в бою за Україну, її свободу та незалежність в районі н.п. Синьківка Куп’янського району Харківської області.

Загиблий Герой захищав нашу Батьківщину з 30 листопада 2023 року.

Доземний йому уклін! Вічна шана. Вічна подяка. Вічна пам’ять.
Щирі співчуття близьким та рідним.

Коментувати