Втрата, Події, Суспільство

У Шостці провели в останню путь захисника України Анатолія Тарана

Сьогодні, 3 лютого, Шосткинщина попрощалася із захисником України Анатолієм Тараном. Трагічну звістку повідомляє очільник Шосткинської громади Микола Нога.

ТАРАН АНАТОЛІЙ ВІКТОРОВИЧ народився 22 листопада 1999 року у селі Журавка, Шосткинського району. Родина Таран була багатодітною, Анатолій став четвертою дитиною у дружній сім’ї. З дитинства хлопчик ріс активним, старанним, допитливим, показував гарні результати у навчанні. Гаряче захоплювався футболом, був відзначений Почесною грамотою «Кубок найкращого воротаря».

Протягом багатьох років відвідував хореографічний гурток, брав участь у танцювальних конкурсах і виступах. Після здобуття повної середньої освіти юнак вступив до Шосткинського вищого професійного училища за напрямком «офіціант-бармен».

Результатом наполегливої праці став «червоний» диплом з відзнакою. Під час навчання познайомився зі своєю майбутньою дружиною Оленою. Після закінчення ВПУ пара побралася. Молодята переїхали до с. Собич, а згодом доля подарувала їм донечку.

Деякий час Анатолій працював на місцевому сільськогосподарському підприємстві, потім – у Собицькому лісництві.

Анатолій – люблячий син, прекрасний брат, чоловік і батько. Він любив свою родину, з повагою та теплотою говорив про односельців. А вони цінували його за доброту, за те, що завжди був готовий прийти на допомогу. Товариський, розсудливий, людина щирої душі – таким Анатолій залишився в пам’яті всіх тих, кого він знав і кого він так любив. Для всіх для нас Анатолій Таран є і буде прикладом мужності і відваги, гідним оборонцем нашої держави, – розповідає Микола Чухно, директор Журавської школи-ліцею.

До лав ЗСУ Анатолій добровільно вступив у лютому 2023 року. На фронті виконував обов’язки командира бойової машини. Вдома на нього чекала мама, дружина з маленькою донечкою, три сестри та два брата.

Восени 2023 року Анатолію вдалося побачитися з рідними, під час короткотривалої відпустки. Кожний день у родині Таран був оповитий тривогою та надією за дорогу людину, яка захищає Україну в далекій Донеччині…

15 січня 2024 року командир 2 штурмового відділення Таран Анатолій Вікторович героїчно загинув при виконанні бойового завдання…

До останнього подиху він залишився вірним сином своєї Батьківщини, янголом-охоронцем українського народу і кожного з нас.

Низький уклін Герою та родині, яка виховала таку Людину – відважну, вірну, щиру, віддану рідній Україні!

Коментувати