Головне, Події

У Шостці придбають квартири для надання їх у тимчасове користування переселенцям

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 року №769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», на території міста Шостка планується придбання квартир для формування тимчасового житлового фонду, щодо надання у тимчасове користування  внутрішньо переміщених осіб, які були переселені з тимчасово окупованих територій, йдеться у повідомленні на офіційному сайті Шосткинської міської ради.

Сектор обліку та розподілу житла Шосткинської міської ради звертається до власників квартир, які бажають продати своє житло з проханням надати пропозиції щодо продажу однокімнатних, двокімнатних квартир по місту.  Житлові приміщення (квартири) повинні мати розмір: 1-кімнатні загальною площею не менше 32 кв. м; 2-кімнатні загальною площею не менше за 46 кв.м. та відповідати санітарним і технічним вимогам.

При наданні пропозиції, щодо продажу житлового приміщення (квартири) при собі мати правовстановлюючі документи на квартиру, технічний паспорт та довідку про склад сім’ї.

Коментувати