101, 102, ДСНС, Події, Суспільство

У Шостці правоохоронці та рятувальники закликають громадян дотримуватися основних правил безпеки

Поліцейські разом з працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжують нагадувати населенню правила безпечної поведінки у побуті, на природі та біля водойм. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інспектори розʼяснили мешканцям Шосткинської громади основні правила пожежної безпеки та важливість їх дотримання. Також з дорослими було проведено профілактичні бесіди щодо контролю за малечею. Правоохоронці нагадали, що не можна залишати дітей без нагляду дорослих, а також слід розповідати дітлахам до яких негативних наслідків можуть призвести пустощі з вогнем.

З відпочиваючими біля водойм також було проведено профілактичну роботу. Правоохоронці нагадали їм основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватися під час купання та відпочинку на березі річок та озер. Зокрема, про те, що не слід купатися в незнайомих або не відведених для цього місцях, а також не треба заходити до води в стані алкогольного сп’яніння.

Поліцейські спільно з рятувальниками наголосили громадянам на забороні випалювання сухої рослинності та проінформували про наслідки, які можуть виникнути. Також в разі виявлення пожежі на відкритій місцевості слід негайно телефонувати до спеціальних служб.

Для закріплення отриманої інформації громадяни отримали інформаційні пам’ятки.

Коментувати