102, Події

У Шостці поліція припинила діяльність нарколабораторії (+фото)

Співробітники Шосткинського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Шосткинської окружної прокуратури в рамках кримінального провадження припинили діяльність нарколабораторії.

За даними слідства, 35-річний житель м. Шостка за місцем свого проживання облаштував нарколабораторію, яку оснастив необхідним обладнанням та інгредієнтами для виготовлення психотропної речовини «амфетамін», повідомляють у поліції Сумської області.

Більш того, чоловік ретельно записував рецепти для виготовлення заборонених речовин та користувався періодичною системою хімічних елементів. Виготовлені психотропи чоловік реалізовував наркозалежним особам шляхом «закладки».У ході проведення обшуку за місцем його проживання правоохоронці виявили та вилучили лабораторне обладнання (колби, ємності, холодильник), хімічні інгредієнти для виготовлення психотропних речовин, електронні ваги, розфасовану в 9 згортків порошкоподібну речовину, схожу на «амфетамін», блістери з таблетками трамадолу, рукописні записи для виготовлення хімічних сполук.

Нарколаборанта затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. На даний час вирішується питання щодо повідомлення йому підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виготовлення, зберігання та збут психотропних речовин), та ч. 1 ст. 313 (незаконні дії з таким обладнанням для виготовлення психотропних речовин) Кримінального кодексу України, та обрання запобіжного заходу.

Водночас проведено обшуки в трьох осіб, які пов’язані із затриманим. У чоловіків вилучено 75 г наркотичного засобу «канабіс», хімічну колбу, детонатори до вибухівки, запал та корпус гранати. Вилучені предмети направлено для проведення експертиз, після чого буде прийнято рішення щодо притягнення до відповідальності зазначених осіб.

Коментувати