Зламані ролети, вибиті двері – все це результат нічного візиту до мініпекарні 35-річного шосткинця. Навряд чи він би зупинився на досягнутому, якби не охоронна сигналізація та негайне реагування поліцейських. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/e828fd92-5fd4-4e00-b8d4-9fcb81add4ce.jpg)
Близько третьої години ночі на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшло повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації в одній з мініпекарень м. Шостка. Негайно прибувши на виклик група реагування поліції охорони затримала чоловіка, що знаходився в середині приміщення та нишпорив по шухлядах.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/313935c0-c02f-4e94-9576-46d54da59c36.jpg)
Затриманим виявився 35-річний місцевий мешканець. На місце події викликано слідчо-оперативну групу Шосткинського районного управління поліції.
Зловмисника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Слідство триває.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/6bbb99d7-cac8-4e01-b212-942a3366a0f9.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.