Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду надійшло до правоохоронців вчора близько 10 години. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231023_113813_329.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231023_113813_426-1024x766.jpg)
Як попередньо встановили працівники поліції, 34-річний водій автомобіля «Форд» допустив зіткнення з мотоциклом «Шенерей» під керуванням 49-річного чоловіка. Внаслідок чого керманич двохколісного та його 50-річний пасажир отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.
Слідчі за даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху особами які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.