102, Події

У Шостці поліцейські проводять профілактичні бесіди з сестрами – підлітками, які самовільно залишили домівку та не повернулись ночувати додому

Через знижений батьківській контроль двоє рідних неповнолітніх сестер провели ніч на вулицях міста. Лише вранці дівчата повернулися додому, коли їх вже масштабно шукали правоохоронці, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні вранці, 15 квітня, до поліції Шостки звернулася 72-річна жінка. Вона розповіла, що двоє її неповнолітніх онучок не ночували вдома, і їх нинішнє місцезнаходження невідомо.

На розшук дівчат, яким 14 та 15 років, був зорієнтований особовий склад Шосткинського районного управління поліції. І поки правоохоронці встановлювали їх коло друзів, перевіряли сквери та парки – сестри повернулися додому. За їх словами, ніч вони провели гуляючи вулицями міста

. Наразі з мамою, бабусею та самими дівчатами поліцейські проводять профілактичні бесіди щодо небезпечності та наслідків такої поведінки неповнолітніх. В свою чергу, сестри присягаються, що зробили певні висновки і подібна ситуація не повторяться.

Відносно мами молодих панянок поліцейські склали адміністративний протокол за ознаками ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Жінці загрожує штраф.

Правоохоронці звертаються до батьків неповнолітніх дітей з проханням приділяти більше уваги своїм нащадкам – налагоджуйте з ними дружні, довірливі стосунки. Цікавтесь їх захопленнями, друзями та як вони проводять свій вільний час поза родиною.

Коментувати