Як повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області, скориставшись вдалим моментом, зловмисник вирішив збагатитися за чужий рахунок. Однак залишитися непоміченим чоловіку не вдалося. Його злочинну діяльність задокументували співробітники Шосткинського районного управління поліції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/11/FB_IMG_1668423189654-783x1024.jpg)
По допомогу до поліцейських звернулася 43-річна жінка та повідомила, що під час відпочинку у кафе хтось викрав у неї рюкзак, у якому знаходився паспорт та портативна колонка.
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські швидко встановили особу зловмисника. Ним виявився 22-річний місцевий мешканець. У скоєному зловмисник зізнався та розповів, що пішов на злочин з метою заробітку.
Все викрадене поліцейські вилучили та повернули власниці.
Відносно зловмисника у поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 4 ст. 185 “Крадіжка” та ч. 3 ст. 357 “Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження” Кримінального кодексу України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/11/FB_IMG_1668423191973-1024x581.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.