102, Головне, Новини

У Шостці поліцейські затримали серійного магазинного крадія

Перебуваючи у якості відвідувача в магазинах Шостки, зловмисник викрадав вподобані речі, які потім перепродавав. Правоохоронці вже встановили його причетність до скоєння трьох крадіжок та грабежу, повідомляє Шосткинське районне управління поліції.

На рахунку підозрюваного крадіжка з супермаркету у Шостці. Чоловік, перебуваючи у якості відвідувача в торгівельному закладі, викрав ковбасу, сир, пиво та ром. В іншій крамниці його зацікав Power Bank, зовнішній акумулятор, якого він заховав під верхній одяг і без оплати виніс за межі магазину. За кілька днів потому він повернувся туди знову та таким же чином викрав два подібних пристрої. На третій раз його зацікавила блютуз колонка, яку він поклав у принесений з собою пакет та, не заплативши за товар, пішов. Продавці крамниці намагалися його зупинити, проте на їх галас зловмисник не звернув уваги.

«Підозрюваного у цих злочинах вже затримано, він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання, – розповідає Ігор Нагорний, начальник Шосткинського районного управління поліції.

– Чоловіку 33 роки, має судимості за майнові злочини та наркотики. Сам він з Полтавської області, а у Шостці орендував житло.

Відносно підозрюваного у поліції відкриті кримінальні провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 2 ст. 186 «Грабіж». Санкції статей передбачають до шести років позбавлення волі.

Коментувати