Подія сталася сьогодні вдень у Шостці. До поліції телефоном звернулася 63-річна місцева мешканка. Вона розповіла, що двоє невідомих чоловіків у приміщені церкви заволоділи її рюкзаком, поки вона відійшла на кілька метрів помолитися біля ікон, повідомляє Шосткинське районне управління поліції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/274523827_284105817168004_7077742105652118610_n.jpg)
За словами потерпілої, в наплічнику знаходились золоті ювелірні вироби, 500 Євро, 100 доларів США, близько двох тисяч гривень, мобільний телефон, речі, ліки та документи: її паспорти, свідоцтва на право власності на житло та на земельний пай.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/dde348a3-8ddc-4004-9570-5afa8e343a38.mp4_snapshot_00.01-1024x576.jpg)
Вживши першочергових пошукових заходів, правоохоронці знайшли та затримали вказаних зловмисників. Ними виявилися двоє раніше судимих жителів Шосткинської громади, якім 32 та 40 років. Наразі вони спілкуються з поліцейськими. Частину викрадених речей правоохоронці вже знайшли та повернули власниці. Місце знаходження інших речей встановлюють поліцейські.
Крім цього, місцева “Нічна варта” влаштувала для мародерів “коридор ганьби”, «провівши» їх вулицею Свободи.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/01364.MTS_snapshot_00.04-1024x576.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.