Речові докази вилучено, а відносно зловмисника вже відкрито кримінальне провадження. До правоохоронців надійшла оперативна інформація про те, що в одному з лісів біля міста невідомий чоловік незаконно спилює дерева. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Поліцейські негайно розпочали перевірку даного факту. Прибувши на місце події було встановлено, що 31-річний чоловік встиг випиляти 4 дерева породи сосна. У ході огляду було виявлено та вилучено зрізи з колод та пнів, мотозку та бензопилу.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Досудове розслідування триває.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/03ff8b01-b6f5-41e6-83d4-ca0ac49cd6af-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/8f70d499-f4fc-402f-81d4-606b64539aa3-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/411a0548-05f2-4238-a2b4-bb431a1dfbd6-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/fee16683-096c-441f-9ae3-e462262142e7-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.