Більше 100 пачок сигарет без марок акцизного податку та невідомого походження вилучили дільничні офіцери поліції в одній з місцевих крамниць. За даним фактом правоохоронці склали адміністративні матеріали, які направили на розгляд до суду. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/цигарки-1024x768.jpg)
Під час спілкування з населенням, дільничні офіцери поліції отримали інформацію про те, що один підприємець реалізовує цигарки невідомого походження. Правоохоронці не стали зволікати та одразу вирушили перевірити даний факт.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/цигарки-2-768x1024.jpg)
У ході спілкування з касиром та огляду торгової точки правоохоронці знайшли більше 100 пачок цигарок, на яких були відсутні марки акцизного податку. Їх вилучили, а відносно власника склали адміністративний протокол за ознаками ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.