102, Події, Суспільство

У Шостці поліцейські викрили підприємця, який реалізовував контрафактні цигарки

Більше 100 пачок сигарет без марок акцизного податку та невідомого походження вилучили дільничні офіцери поліції в одній з місцевих крамниць. За даним фактом правоохоронці склали адміністративні матеріали, які направили на розгляд до суду. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Під час спілкування з населенням, дільничні офіцери поліції отримали інформацію про те, що один підприємець реалізовує цигарки невідомого походження. Правоохоронці не стали зволікати та одразу вирушили перевірити даний факт.

У ході спілкування з касиром та огляду торгової точки правоохоронці знайшли більше 100 пачок цигарок, на яких були відсутні марки акцизного податку. Їх вилучили, а відносно власника склали адміністративний протокол за ознаками ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Коментувати