За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури повідомлено про підозру 36-річному чоловікові, який викинув у вікно вибуховий пристрій. Його дії кваліфіковано як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю (хуліганство), вчинене із застосуванням предмета, спеціально заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 КК України).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/08/299818127_5688427301189560_5896842936486530676_n-1024x768.jpg)
Мова йде про подію, що сталась 20 серпня 2022 року в м. Шостка. Співробітники поліції близько 23.00 зупинили автомобіль ВАЗ 2121, водій якого мав ознаки алкогольного сп’яніння. У той момент, коли водієві запропонували заглушити мотор та вийти з транспортного засобу для проходження перевірки на стан алкогольного сп’яніння, він викинув з вікна пасажирського сидіння пристрій, який вибухнув. Уламками пошкоджено вікно квартири та автівки, правоохоронці та водій не постраждали.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/08/299877126_5688427284522895_9205187431958374869_n.jpg)
Водія затримано в порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. На нього складено адміпротокол за керування авто у стані сп’яніння. Досудове розслідування здійснюється слідчими Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/08/299849444_5688427417856215_6389107607362557851_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/08/299909291_5688427404522883_3348537238557972803_n-769x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/08/300849061_392818149630103_3939995320049134278_n-1-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.