Влада, Медицина, Суспільство

У Шостці незабаром запрацює реабілітаційне відділення та call-center

Делегація Шосткинської громади прийняла участь у заході, щодо підведення попередніх підсумків проєкту “Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України”.

Проєкт був створений за підтримки німецьких партнерів “GIZ”, які також допомогають у реабілітаційних потребах. Про це на апаратній нараді розповів головний лікар шосткинської Центральної районної лікарні Олег Штогрин.

Проєкт працював протягом півроку, де нас готували, в першу чергу, до покращення комунікаційного, інформаційного сервісу для наших пацієнтів, – пояснив головний лікар.

Головне завдання цього проєкту – це максимальний сервіс по інформуванню населення, щодо медичних закладів, куди потрапляють або мають потрапити пацієнти.

В ході апаратної наради міський голова Микола Нога зауважив, що у Шостці, завдяки німецьким партнерам, незабаром почне працювати реабілітаційне відділення та call-center.

Це дасть можливість людям не бігати по кабінетах, не телефонувати на сто номерів, а зателефонувавши до кол-центу, домовитись за відвідування лікаря або замовити іншу медичну послугу, – підсумував очільник громади.

Коментувати