На початку квітня у парку Свободи, біля памятного знаку воїнам-інтернаціоналстам, ветерани Афганістану спільно з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та учасниками АТО висадили близько десятка туй. За задумом, через кілька років око містян могла б радувати чудова алея. Втім, не минуло і місяця, як туї вкрали невідомі. Молоді деревця викопали з корнем…
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/04/6c918190-830e-4564-86fa-fe9ca79c7171-769x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/04/9fc15b3f-2eac-40bf-8bd2-eec10d3aca12-769x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.