102, Події

У Шостці на продовольчому ринку поліцейськими було виявлено факт незаконного продажу безакцизних товарів (+фото)

Дільничними офіцерами поліції проводиться ряд превентивних заходів під назвою «Акциз», у ході яких припиняється розповсюдження підакцизних товарів без сплати податків на території Шосткинської громади, повідомляє Головне управління Національної поліції в Сумській області.

Правоохоронці роз’яснюють власникам та працівникам продуктових та алкогольних торгових точок норми законодавства, яким регулюється провадження господарської діяльності. Зокрема поліцейські пояснюють правила реалізації алкогольних та тютюнових виробів і особливо наголошують, що торгівля такою продукцією, яка проводиться без відповідних ліцензій та дозволів, тягне за собою відповідальність.

Так, під час патрулювання продовольчого ринку Шостки дільничними офіцерами поліції було виявлено факт незаконного продажу безакцизних товарів тютюнової продукції.

А на Глухівщині дільничні задокументували порушення правил реалізації алкогольних та тютюнових виробів. А саме здійснювався незаконний продаж такої продукції. Правоохоронці вилучили майже 110 літрів спиртних напоїв та 89 пачок цигарок.

Відповідно в обох випадках було складено адміністративні протоколи за статтею 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» та за статтею 164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція закликає населення до спільної боротьби з цією проблемою. При наявності будь-якої інформації про незаконну реалізацію підакцизних товарів, відразу звертайтеся за телефоном «102».

Коментувати