Події, Привітання

У Шостці нацгвардієць допоміг поліції викрити чоловіка, який пошкодив майно громади

Урочисто, перед особовим складом військової частини №3022, представник керівництва Шосткинського районного управління поліції вручив «Подяку» кінологу Нацгвардії Геннадію Остапенку за допомогу в викритті зловмисника, який пошкодив чавунну секцію забору в центрі міста, повідомляє Шосткинське районне управління поліції.

Подія сталася 16 вересня по вулиці Горького в Шостці. Повертаючись додому з роботи зі своїм чотирилапим колегою Геннадій побачив невідомих, які за допомогою молотка розбивали чавунну секцію огорожі парку. Підійшовши ближче, нацгвардієць поцікавився їх особами та для чого вони це роблять. У відповідь почув, що вони комунальники і роблять демонтаж. Не повіривши їх словам, військовослужбовець затримав одного з чоловіків до приїзду поліції, іншому, нажаль, вдалося втекти.

Сьогодні, 22 вересня, в урочистій обстановці представник керівництва Шосткинського районного управління поліції вручив нацгвардійцю, що відзначився, Геннадію Остапенку «Подяку» за допомогу в викритті зловмисника. Сам же винуватець події дякує поліцейським за увагу до його «рядового» вчинку.

– Ми повинні пишатися такими людьми, адже завдяки його небайдужості та уважності вдалося встановити особу правопорушника, який пошкодив майно громади», – говорить Віктор Рябченко, заступник начальника Шосткинського районного управління поліції,

До привітань приєднався і Максим Кіцелюк, командир військової частини №3022, який запевнили всіх присутніх, що цей вчинок – приклад для наслідування і він гордий тим, що такий чоловік служить в їх частині.

Коментувати