У Шостці з’явилось нове соціальне таксі. Потреба в цьому виникла, через те, що наявне авто вже морально застаріло. Тепер завдяки новому транспорту певні верстви населення матимуть змогу потрапити до будь-яких установ, зокрема лікарень, банків, тощо.
Тож хто може скористатись таким транспортом та як його замовити – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.