До одного з дільничних офіцерів поліції Шостки звернулася 45-річна місцева жителька. Жінка була у розпачі, адже невідомий зловмисник проник на її приватне подвір’я та викрав звідти алюмінієвий бідон, у якому жінка возила додому воду від колонки на вулиці. Також звідти зникла велика алюмінієва миска та каструля.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/06/197260484_3862118503910701_5292275247651908000_n-881x1024.jpg)
Провівши необхідну перевірку, правоохоронець встановив особу зловмисника. Ним виявився неодноразово судимий 35-річний знайомий заявниці, якого вона, жаліючи, підгодовувала.
Як з’ясувалося, того дня чоловік прийшов до неї поїсти, проте господиня поспішала у власних справах і, не нагодувавши його, виставила за двері. Той дочекався поки жінка піде з дому і проник на її приватну територію. Викрадений посуд він одразу продав. Наразі правоохоронці знайшли викрадені речі, вилучили їх та повернули власниці.
Відносно чоловіка у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.