17 лютого о 02:59, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про пожежу гаражів по вул. Калініна в м. Шостка. Телефонував випадковий перехожий, який побачив дим з – під покрівлі гаражів. На місце події було направлено черговий караул 4 – ї державної пожежно – рятувальної частини, про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/м.-Шостка-вогнеборці-ліквідували-загоряння-двох-гаражів.mp4_snapshot_00.15-1024x576.jpg)
Оскільки пожежу виявили запізно, то на момент прибуття вогнеборців полум’я майже повністю охопило два гаражі розташовані під одним дахом та два автомобілі DEWOO-Lanos, що стояли в одному з них, електроінструмент та речі домашнього вжитку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/м.-Шостка-вогнеборці-ліквідували-загоряння-двох-гаражів.mp4_snapshot_00.33-1024x576.jpg)
О 03:33 загоряння локалізували, а о 05:13 – витративши на гасіння майже 8 тонн води, повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.