16-го грудня у Шосткинській громаді розпочався відлік новорічно-різдвяних свят. Саме цього дня на головній площі міста урочисто запалили вогні на новорічній ялинці. Супроводжувалося дійство веселими конкурсами, розвагами, піснями і танцями.
16-го грудня у Шосткинській громаді розпочався відлік новорічно-різдвяних свят. Саме цього дня на головній площі міста урочисто запалили вогні на новорічній ялинці. Супроводжувалося дійство веселими конкурсами, розвагами, піснями і танцями.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.