Чоловік з ознаками розладу психіки ламав на центральній вулиці міста лавочки, що і привернуло увагу перехожих. Громадяни викликали поліцейських, які доправили вказаного шосткинця до лікувального закладу, повідомдяє Шосткинське районне управління поліції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/269893251_3120085501652479_11467742675949726_n-1024x768.jpg)
Подія сталася вчора вдень по вулиці Свободи у Шостці. Випадкові перехожі стали свідками дивної поведінки чоловіка, який без будь-яких причин ламав лавочки. Останні викликали на місце події поліцейських. Агресивного 34-річного чоловіка правоохоронці доправили до лікувального закладу. Нині він знаходиться під опікою лікарів. За фактом пошкодження майна громади правоохоронці проводять перевірку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/269864625_3120085568319139_6989446874802058377_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.