У ході сесії міської ради народні обранці затвердили Програму соціально-економічного розвитку та культурного розвитку громади на 2022-2024 роки. Також, депутати створили комісію, яка розбиратиметься у питанні нових платіжок за опалення, які надіслало ШП «Харківенергоремонт» мешканцям Шостки «під ялинку». Детальніше про це – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.