Головне, Новини, Суспільство

У Шостці депутати міськради виділили кошти з міського бюджету на утилізацію гептилу

У ході сесії міської ради, яка відбулася вчора, 10 червня, народні обранці розглянули проєкт рішення «Про внесення змін до бюджету Шосткинської міської територіальної громади на 2021 рік». Ольга Голушко, начальник фінансового управління проінформувала про вивезення з території Шосткинської громади хімічних речовин з сумішшю гептилу та пестицидів.

– Є проект рішення Сумської обласної ради про кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього та природного середовища на 2021 рік. Відповідно до якого передбачається виділення коштів з обласного фонду в сумі 6 мільйонів 300 тисяч 700 гривень на здійснення такого заходу, як забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення утилізації, видалення, знешкодження, захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин на території Шосткинської міської громади в обсязі 92,7 тон, – зазначила Ольга Голушко.

Головний фінансист зазначила, що для співфінансування даних заходів пропонується збільшити видатки з міського бюджету на 1 мільйон 575 тисяч гривень. Міський голова Микола Нога зауважив, з трьох майданчиків, що розташовані біля с. Ковтунове та на території «Свеми», будуть вивезені ємності з хімічною речовиною, яка там зберігається з 2015 року.

Процедура по знешкодженню небезпечних речовин розпочнеться після прийняття відповідного рішення депутатами обласної ради та тендерної процедури, наголосив міський голова.

Джерело частини фото: сторінка у Фейсбук Миколи Ноги.

 

Коментувати