17 квітня, у магазині органічної продукції, який працює у Шостці, городникам видавали набори насіння.
Це вже не перша подібна акція, запроваджена з початком повномасштабного вторгнення власником крамниці, місцевим фермером Андрієм Марченком. Покликана вона допомогти людям у скрутний воєнний час виростити власний урожай. Як все відбувалося – бачила знімальна група ТРК “Акцент”
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.