Війна РФ проти України, Події

У Шостці в результаті ворожого ракетного удару було пошкоджено важливий об’єкт інфраструктури (+фото)

В результаті сьогоднішнього ворожого ракетного удару по нашому місту було пошкоджено важливий об’єкт інфраструктури. На даний час без тепла і води залишились мешканці 12 тис. квартир. Пошкоджено 26 будинків, 3 садка, 2 школи. Створено два пункти по ліквідації наслідків обстрілу в 4 , 8 школах та професійному училищі 13. В ці пункти жителі можуть звертатись за допомогою!“,- про це повідомив міський голова Микола Нога

За повідомленням Сумської обласної прокуратури, унаслідок ракетного удару в м. Шостка на Сумщині поранено жінку – розпочато слідство.
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). За даними слідства, 13 січня 2024 року зранку, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог здійснив удар по м. Шостка Сумської області, за попередніми даними надзвуковими крилатими ракетами Х-22.

Унаслідок атаки окупантів отримала поранення 47-річна цивільна жінка. Вибуховою хвилею пошкоджено щонайменше 26 будинків.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області.

Коментувати