17 лютого гвардійці військової частини 3022 Національної гвардії України приймали безпосередню участь у проведенні контрдиверсійних заходів, відповідно до рішення керівника координаційної групи антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України в Сумській області на території м. Шостка, повідомляє Військова Частина Шостка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273944657_920825418633131_2032987964767970757_n-1024x576.jpg)
Разом з представниками Служби безпеки України, Національної поліції військовослужбовці залучалися до несення служби на блокпостах на в’їздах до міста.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273852467_920825628633110_4511225950664730318_n-1024x683.jpg)
Завданням операції була перевірка транспортних засобів на наявність зброї, боєприпасів, небезпечних речовин, з метою запобігання незаконному обігу зброї, боєприпасів, а також попередження диверсійних дій та виявлення осіб, причетних до диверсійно-розвідувальної діяльності в інтересах країни-агресора.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273804183_920825655299774_4080282449792476751_n-1024x683.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.