Сьогодні, У День пам’яті та та перемоги над нацизмом представники міської влади, районної військової адміністрації, громадських організацій, батьки наших загиблих захисників та пересічні шосткинці згадали всіх, хто віддав своє життя за мир і свободу рідної Батьківщини, за звільнення України від окупантів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440748579_122125434614255962_553358850684680240_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441068129_122125434776255962_2609087078063020483_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438127999_122125434632255962_2192821327609883138_n-1024x688.jpg)
З самого ранку відбулося покладання квітів до Вічного вогню, Меморіалу захисникам України у парку Свободи, пам’ятникам загиблих воїнів у всіх мікрорайнах міста.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438161159_122125434506255962_7319293550815764594_n-1.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438164133_122125434566255962_6335896013265079685_n-1-688x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438168738_122125434938255962_706565596752265330_n-1-688x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438174008_122125435034255962_3771651727789233950_n-1-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438165237_122125434452255962_3875306384921277356_n-1-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438173250_122125435106255962_3566064600942160020_n-2-1024x688.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.