З 1 по 4 грудня 2023 року у Шостці відбулись офіційні Всеукраїнські змагання серед вікових груп та Відкритий Кубок міста зі стрибків на акробатичній доріжці.
Впродовж трьох днів за нагороди змагались спортсмени з Вінниці, Дрогобича, Миколаєва, Сум, Новгород-Сіверського, Харкова та Шостки. Наше місто представляло 35 спортсменів в різних вікових категоріях, які в заключний день фінальних змагань вибороли велику кількістю нагород. Про це повідомляє КДЮСШ “Барса”.
У підсумку золоті нагороду вибороли: Діана Денисова (вікова група 2006 р. н. та старші), Денис Мінайлов (2007-2008р.н.), Єлецька Орина та Олександра Овсюк (2009-2010р.н.), Тетяна Плавко ( 2011-2012 р.н.).
На срібну сходинку пʼєдесталу піднялись: Бучинська Софія (2006 р.н. та старші), Михайло Ковбаса ( 2007-2008 р.н.), Марина Гудовська (2009-2010 р.н.), Анастасія Дмитроченко (2011-2012 р.н.), Владислав Риков (2013-2014 р.н.), Соломія Кушина (2015-2016 р.н.).
Бронзовими призерами змагань стали: Вікторія Фащук (2006 р.н. та старші), Дарʼя Нагорянська та Тимур Старжинський (2007-2008 р.н.), Дарʼя Хлус та Матвій Приплавко (2011-2012 р.н.), Анастасія Сидорченко та Нікіта Шаповалов (2015-2016 р.н.).
У Відкритому Кубку міста першість за програмою ІІІ юнацького розряду вибороли:
І – Анна Ткаченко, Тимофій Дяченко;
ІІ – Мілана Кравченко, Дмитро Ворушило;
ІІІ – Вероніка Добра, Матвій Пилипенко.
За програмою ІІ юнацького розряду:
ІІІ – Софія Богун
Програма І юнацького розряду:
І – Марія Вовна, Лев Горбашенко;
ІІ – Єлизавета Мозгова, Ілля Грива,
ІІІ – Кирило Кремлянець.
Програма ІІ розряду:
І – Яна Сенько, Кирило Дюндік;
ІІ – Євген Мартиненко.
– Ще однією приємною подією стало вручення посвідчення Майстра Спорту України для Дениса Мінайлова та Михайла Ковбаси, вітаємо з присвоєнням спортивного звання. Пишаємось та захоплюємось усіма спортсменами та тренерами, які не зважаючи на труднощі продовжують працювати і доводити, що українці – сильна нація. Слава Україні! Слава захисникам і захисницям!, – зазначають у спортивному закладі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407390819_929139898791450_548911366982179368_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407463056_929139912124782_7562225656999270479_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407483919_929140082124765_791487027541264618_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407714933_929139902124783_3526104884886575776_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407749259_929140112124762_4446871196006898805_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407780232_929139885458118_2102763514481033951_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407780600_929140118791428_3328192001229366100_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407831003_929139892124784_3940984119103355844_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407831019_929139895458117_8386121797233906228_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407846304_929140002124773_4164562047472860191_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407852985_929139888791451_8167160508355014547_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407717749_929139845458122_3126678687187046233_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.