18-19 лютого 2022 року в Шостці, на базі спорткомплексу «Імпульс», відбулись ігри Чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2007-2008 років народження, повідомляє КДЮСШ м. Шостка.
Команда КДЮСШ «Барса» змагалася з командою КЗКОР «БСФК» м. Бровари. У перший ігровий день дівчата з Шостки перемогли з рахунком 21:19, а у другий – перемогли з рахунком 16:12.
Тренери спортсменок Галина Ротар та Марія Хлистун.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274095866_1878745555648495_5628192555418357076_n-1024x576.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.