7 жовтня, у парку «Свободи» пройшла міська спартакіада серед професійно-технічних та вищих навчальних закладів з диск-гольфу, про це повідомляють фахівці Шосткинського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” на сторінці у Фейсбук.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/10/244652088_1535440626822576_4460910851275158297_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/10/244658776_1535440260155946_6672005320732194652_n.jpg)
Взяли участь у змаганнях 4 освітні заклади міста – Шосткинське вище пррофесійне училище, Шосткинський фаховий коледж ім. І.М.Кожедуба, Шосткинський центр професійно-технічної освіти, Шосткинський фаховий медичний коледж.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/10/244740300_1535440696822569_362655466505154841_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/10/244665251_1535440416822597_4827248515460324921_n.jpg)
У підсумку перше місце посів Шосткинський фаховий медичний коледж. На другому щаблі команда ШФК ім. І.М. Кожедуба, третє місце між собою розділили – ДНЗ “Шосткинський центр ПТО» та ШВПУ.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/10/244770045_1535440026822636_8608935909301007755_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.