1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у Шостці відбувся дитячий турнір з боксу, в якому взяли участь юні вихованці відділення боксу КДЮСШ «Барса». На ринг вийшли хлопчики і дівчатка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/box-t-2.jpg)
Тренер КДЮСШ «Барса» Євген Хрестіков розповів, що турнір для багатьох юних спортсменів став дебютним.
«Це наймолодші наші боксери, яким 7-8 років. Для них вийти на ринг – вже перемога».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/box-t-1-1024x768.jpg)
Як зазначив голова Федерації боксу Шостки Денис Якименко, це не перший спортивний захід, який підтримує міська федерація. За його словами, у нас багато талановитих боксерів і їм потрібно допомагати.
Планів з розвитку боксу у нашій громаді багато, будемо втілювати їх у життя»,
До речі, нагороди юним спортсменам вручала і донька відомого українського спортсмена, шосткинця Максима Галінічева, який загинув, захищаючи Україну, у березні минулого року. Маленька Василіса вручила кожному учаснику змагань пам’ятну медаль.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/box-t-3.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.