8 вересня о 08:43, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку в садовому кооперативі «Хімік» в м. Шостка. На місце події було направлено черговий караул 7 – ї державної пожежно – рятувальної частини, повідомляє головне управління ДСНС України у Сумській області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/09/ddf8e226-10b5-4e40-8e9c-7b47b382004a-1024x576.jpg)
Як було встановлено, в середині будівля була повністю охоплено вогнем. Існувала загроза поширення вогню на поруч розташований сусідський дачний будинок та господарчу споруду.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/09/2b32da36-afc9-4542-aca9-54852d4d1b30-1024x576.jpg)
О 09:02 загоряння локалізували, а о 09:45 – повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 9 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.