17 лютого о 14:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному домоволодінні по вул. 2-го Вересня у м. Шостка. На гасіння прибув черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини, повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230218_194209_486-1024x576.jpg)
Як було встановлено, загорілася господарча споруда та прибудований до неї навіс, полум’я з якого перекинулося на покрівлю гаража. Також від температури горіння зазнали пошкодження пластикове вікно, відлив та компресор кондиціонеру сусідського житлового будинку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230218_194213_768-1024x576.jpg)
Під час гасіння вогнеборці запобігли вибуху двох газових балонів, що знаходилися під навісом та у гаражі, які винесли у безпечне місце. О 14:43 загоряння вдалося локалізувати, відвернувши небезпеку від господарського та сусідського житлових будинків і запобігши перекиданню полум’я з покрівлі гаражу безпосередньо на його приміщення. О 16:14 пожежу ліквідували.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230218_194205_181-1024x576.jpg)
Всього на гасіння було залучено 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки ДСНС України.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.