Були вручені свідоцтва про здобуття позашкільної освіти випускникам творчих колективів Шосткинського Центру естетичного виховання. Про них знають не тільки Україні, а й далеко поза її межами. В урочистій атмосфері свідоцтва отримали вихованці фольклорного ансамблю «Любисток» та ансамбль народного танцю «Джерельце».
Детальніше про це – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.