Міська влада забезпечить внутрішньо переміщених осіб, які виявили бажання обробляти землю, інвентарем. Він має надійти цього тижня. Про це у ході апаратної наради при міському голові повідомила очільниця Управління економіки ШМР Дар’я Гребенюк.
Також стало відомо, що аграрні ж підприємства громади наразі доглядають за сходами ярих культур.
Детальніше – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.