У Шостці відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив голова Шосткинської громади Микола Нога.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/ТБНС.jpg)
Члени комісії обговорили стан захисних споруд. Особливу увагу приділили укриттям житлового фонду, освіти та культури. Крім того, було визначене офіційне місце відпочинку на воді – Галенківське озеро.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/Галенківка-1024x768.jpg)
Як наголосили члени комісії з ТЕБ та НС, найближчим часом будуть залучені відповідні служби для забору проб води з озера, проведуть роботи з облаштування зони відпочинку та ряд інших заходів.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.