У Шостці активно прибирають торішнє листя та гілля з дворів багатоповерхівок. Мешканка будинку по вул. Весняна Polina Boyko розмістила на сторінці Фейсбук процес прибирання у власному дворі.
Благоустрій, Відео, Суспільство
Благоустрій, Відео, Суспільство
У Шостці активно прибирають торішнє листя та гілля з дворів багатоповерхівок. Мешканка будинку по вул. Весняна Polina Boyko розмістила на сторінці Фейсбук процес прибирання у власному дворі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.