Учора, 3 грудня, о 16:30 до Шосткинського районного управління поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду. На місце події негайно прибула група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та медики. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, 39-річний водій авто Skoda «Octavia» під час руху допустив наїзд на пішохода. Внаслідок чого 61-річна жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні.
Слідчі за даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/96e09653-8bb4-48d6-aed7-90b6472e61cd-1024x792.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.