З самого ранку у Шосткинській громаді проводяться роботи з посипання доріг протиожеледною сумішшю. Про це повідомили в Управлінні житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17057507505878195756962067646262-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17057507526634101595525609510225-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17057507547388153511554515164609-1024x576.jpg)
З самого ранку у Шосткинській громаді проводяться роботи з посипання доріг протиожеледною сумішшю. Про це повідомили в Управлінні житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.