Сьогодні зранку в Ображівському старостинському окрузі Святий Миколай та чарівні янголи завітали на гостини і подарували подаруночки діткам, які вимушено покинули домівки через війну. Про це повідомляє у Фейсбук Ображіївський старостинський округ.
– Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. У цей день дітвора ще раз переконалась, що дива трапляються. Сподіваємось, що незабаром станеться ще одне диво – війна закінчиться і неодмінно нашою Перемогою. Дякуємо вокальному колективу «Чарівниці» та всім, хто допоміг підготувати подарунки, – зазначили у старостаті.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/408758449_720060993355739_3245425731159053779_n-1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/407780232_720060846689087_2338159757196990676_n-1-771x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/408757908_720060936689078_8382160662528512329_n-1-775x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.