Хід проведення ремонту оглянула заступниця начальника Сумської обласної військової адміністрації, керівник робочої групи «Прозорість та підзвітність» Марія ЗОНОВА. Про це повідомляє Сумська ОВА.
На капітальний ремонт дитячої лікарні в Шостці було виділене достатньо серйозне фінансування з державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету.
Громада уклала договір з підрядною організацією ТОВ «Тріада» на проведення будівельних робіт на суму 46,8 млн грн, з яких 33,8 млн грн – кошти державного бюджету.
– Наразі ремонтні роботи виконані орієнтовно на 20%. У приміщенні лікарні вставлені вікна, двері. Проводяться внутрішні роботи. Після проведеного ремонту дитяча лікарня в Шостці має стати сучасною, термомодернізованою та комфортною для найменших жителів громади та району. А завдання нашої робочої групи «Прозорість та підзвітність» – чіткий контроль за ефективним та прозорим використанням коштів під час виконання цього проєкту, – підкреслила Марія Зонова.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/1f68ca1f-21c9-40fd-a28e-45689c5f6f9a.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/3a12bb6e-4600-4a30-b79e-7e8816713fbc-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/9d7fa389-3bda-4159-b4e5-b3b78d5c4d15-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/681eb935-544b-41b1-b214-cf91516c47d6-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/62780764-af0d-4720-be09-71a1d81651c1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/d480c1db-baf9-485f-a173-4cb6209ddec6-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.