Відбулось засідання координаційної групи з питання написання Стратегії розвитку Шосткинської громади. Розвиток людського капіталу – така тема стояла на порядку денному. Присутні наголошували на необхідності мотивування громадян щодо постійного саморозвитку. Розмірковували і, як завадити відтоку молодих кадрів з міста. Про це – детально далі.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.