Співробітники Середина-Будського відділення поліції, в рамках рейду, в ході операції «Нерест», рано вранці здійснили об’їзд водойм району, з метою виявлення людей, які займаються незаконним виловом риби під час нересту. На річці Свига дільничні офіцери поліції помітили чоловіка у човні, який витягав сітки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_11-37-31-1024x768.jpg)
Зловмисником, що незважаючи на нерест, сітками ловив ікряну рибу, виявилися 56-річний житель Середина-Буди. Про те, що він не вперше займається незаконним промислом рибних ресурсів, свідчить екіпіровка чоловіка і наявність заборонених засобів лову.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_11-37-31-2-1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_11-37-31-3-1-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.