Місцевий мешканець кинув гранату поблизу одного з продуктових магазинів. Від вибуху були пошкоджені два автомобілі. На щастя, постраждалих серед людей немає, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1670590886880-540x405.jpg)
Як попередньо встановили правоохоронці, вчора близько 16 години 58-річний чоловік, перебуваючи біля продуктового магазину у с. Шевченкове Шосткинського району, кинув вибуховий пристрій, зовні схожий на гранату РГД-5. Від вибуху були пошкоджені два автомобілі, що були припарковані неподалік. На щастя, постраждалих серед людей немає.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1670590895071.jpg)
Правопорушника слідчі затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1670590891187-540x405.jpg)
За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство», у рамках якого встановлюють всі обставини події. Слідство триває.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.